אודות
​יונית
​ומירה

המאמנות שהורידו כבר מאות קילוגרמים ואין ספור סיפורי הצלחה...

כבר שנים שיונית ומירה הן הכתובת הנכונה לנשים שרוצות לרדת במשקל ולהשאר רזות בריאות ויפות. עם מסירות אין סופית ושורה של לקוחות שלא עושות צעד בלי לקבל תמיכה, עזרה ומענה לכל בעיה

מפתחות שיטת fit5 במשאל מרתק:

"

הלכנו רחוק כמה שיכלנו כדי לקבל את כל הידע הנצרך בנושא של עודף משקל, תזונה ומהי הדרך הנכונה להוריד את העודפים ולהשאר במשקל הרצוי לתמיד. הגענו כמעט עד "קליבלנד" למרכז לרפואה פונקציונאלית של דר' מארק היימן

"

ד"ר מארק היימן הוא רופא פונקציונאלי ידוע המכהן כיו"ר המכון לרפואה פונקציונאלית בארה"ב, הדוגלת בחיפוש אחר הגורמים למחלות ולא בהסוואת תסמינים.
בשל ההצלחה האישית משיטתו של דוקטור מארק היימן יונית ומירה ליוו בשנים האחרונות מאות נשים בדרך להצלחה שלהם בדרך המיוחדת שהם פיתחו כדי לתת מענה לאתגרים השונים ולשוני בין כל אחת ואחת, והן נחשבות בעיני רבות כמחוללות ניסים לכל אותן שהיו מיואשות כבר.

מירה - לפני

מירה אחרי שירדה 30 ק"ג

"

כשנשאלו יונית ומירה איך זה שאתן מצליחות במקומות שרבים טובים ואחרים נכשלו הן מסבירות בפשטות:

גם אנחנו עברנו תהליך ארוך ומייגע בדיוק כמו כולן ובמבחן התוצאה כולן מתפעלות מהשמירה על ההשגים ולכן ממליצות עלינו בחום. אנחנו מבינות את הקושי והכאב של אותן נשים שמנות שלא מרוצות, הן מבינות שגם אנחנו חווינו את הפחד וחוסר האונים על בשרינו ועשינו הכל כדי לצאת משם. הן יודעות שהן יכולות לסמוך עלינו ושהשיטה שלנו עובדת, ובסוף מגלות בעצמן כשהן מצליחות להגיע למטרה שהשמירה על ההרגלים שסיגלו לעצמן הפכה להיות חלק מאורח חייהן ולכן הן מצליחות לשמר את התוצאות.

יונית ומירה מתגלות כנשים כריזמטיות, חרוצות ואנרגטיות בטרוף, כשמסתכלים עליהן נראה שמעולם הקילוגרמים העודפים לא דבקו בהן.
רק לפני כמה שנים הן מצאו עצמן מיואשות מכלל השיטות המאכזבות ומצאו את עצמן בפני שוקת שבורה, היאוש כבר חלחל עמוק.. אבל כל זה השתנה לאחר ההחלטה החד משמעית מצד יונית ומירה ללכת להבין טוב יותר מהי תזונה, מדוע יש אנשים שמצליחים לרדת ולשמר את משקל היעד, והרוב הגדול שלא מצליח..
לפני שיצאו ללמוד שמעו כ"כ הרבה שיטות שהיו בהם גם "רעיונות טובים", אך לא היה להם מספיק ניסיון, או שהרימו ידיים… כך שהשיטות היפות לא היו מועילות כלל.. אך למזלן הגדול היתה ההחלטה הגורפת ללכת לפצח את המשוואה הבלתי פתורה הזו. בפועל לאחר שהן נשאבו עמוק עמוק לכל העולם המופלא הזה של מזון ותזונה נכונה הן שינו את "הטבע" שלהן והצליחו יחדיו באותה שנה לרדת למעלה מ50 ק"ג כיום לתוכנית שלהן יש למעלה מ300 נשים שחוו את ההצלחה שלהן עצמן, אלפי ק"ג שנשרו מכל הנשים שקיבלו מראה חדש ובריאות טובה.

"עם השיטה של יונית ומירה אנחנו לא רוצות לחזור חזרה"

אנחנו שומעות את המשפט הזה כ"כ הרבה פעמים מנשים שחוו איתנו את התהליך, כולן מזכירות את הכיף ותחושת השיחרור בכל שיחה, כולן מספרות שהן ידעו שהן יכולות להיות רזות, אך הן לא ידעו מדוע זה לא הולך. הפגישה עם יונית ומירה שינתה את תפיסת עולמן בכל הנוגע לשיטות והמיתוסים השונים.

יונית

יונית אחרי שירדה 24 ק"ג

יונית - לפני

"

להפיץ את הבשורה ולעזור לכולן להצליח

הן שבות שוב ומדגישות:

היינו שם, חווינו את התסכול כששוב דיאטה קיצונית נכשלה,כששוב מצאנו את עצמינו עם עשרות קילוגרמים של עודף שנדבק אלינו ולא רוצה להעלם והסיבה שיש לנו כ"כ הרבה מעריצות כי אנחנו מביאות תוצאות ואחוזי הצלחה מטורפים ממש.

יונית ומירה,
תגלו לי איך להצליח!

דילוג לתוכן